Jak opisać nagrobki?

Zastanawiasz się jakie są sposoby na opisanie nagrobków? Ważne jest, aby pamiętać, że grawerowanie nagrobków może z czasem zanikać. Ryciny z piaskowca zanikają szybciej niż ryciny z granitu. Chociaż piaskowiec może przetrwać dziesięciolecia, granit może przetrwać pokolenia. Na starszych cmentarzach wysokie, wyblakłe, siwiejące nagrobki są zwykle wykonane z piaskowca, a napisy prawie zniknęły. Nie oznacza to, że inne grawerowane nagrobki nie znikną. Kwas w wodzie deszczowej jest jednym z winowajców, który wpływa na ryciny. Ceny za grawerowane nagrobki mogą wynosić od 200,00 złotych do ponad 1 000,00 złotych. Możesz przeznaczyć co najmniej 20,00 złotych na list. Dlatego prosty, prosty nagrobek, który kosztował 700,00 złotych, może kosztować ponad 2 000,00 złotych, jeśli zdecydujesz się na grawerowanie poza nazwiskiem i datą osoby, która zmarła.

Jeśli chcesz nagrobek wyłącznie dla ciała osoby, która jest pochowana, twój wybór będzie znacznie inny niż jeśli chcesz nagrobek dla rodziny, nagrobek tylko dla rodziców lub nagrobek dla partnera i ostatecznie dla siebie. Możesz także chcieć mieć rodzinny nagrobek i indywidualny znacznik nad każdym grobem.

Jak wspominałem wcześniej, nagrobek mojego ojca ma nazwisko i jest markerem naszych rodzinnych spisku. Jego grób jest oznaczony płaskim znacznikiem z jego imieniem, datą urodzenia i datą śmierci. Początkowy projekt przewidywał, że każdy nowy grób będzie miał swój własny płaski znacznik. Zdecydowaliśmy się jednak na grawerowanie imion na rodzinnym nagrobku zamiast umieszczania płaskiego znacznika na każdym nowym grobie, jeśli taki istnieje. Decydując się na symbole lub projekty nagrobka, najlepiej zrobić trochę badań, aby mieć pewność, że znasz znaczenie symbolu lub projektu. Pamiętaj, że to ty decydujesz, ile kamieni zostanie umieszczonych i co zostanie nałożone na kamień. Cokolwiek wybierzesz, od zabawnego do duchowego, odzwierciedla twoje potrzeby dzielenia się czymś na temat osoby, która zmarła.