Produkcja siatki ogrodzeniowej znajduje się w Gdańsku

Głębokość, na której zakopany jest słupek do siatki ogrodzeniowej, ma kluczowe znaczenie, ponieważ pomaga określić, jak mocny będzie ten post w czasie. Zwłaszcza, że ​​słupy są odpowiedzialne za podparcie reszty ogrodzenia, w tym paneli i ciężkich bram, musisz upewnić się, że kupiłeś wystarczająco długi słupek do swoich celów i zakopałeś go wystarczająco głęboko. Produkcja siatki ogrodzeniowej zwykle nadmienia jakiej grubości mają być słupki, aby ogrodzenie było solidne. W większości przypadków 1-metrowy otwór nie będzie wystarczająco głęboki, aby zapewnić odpowiednie wsparcie, więc produkcja siatki ogrodzeniowej z Gdańska radzi wybierać te grubsze. Słupy zapewniają zakotwiczenie reszty ogrodzenia więc są istotnym elementem, warto zatem wybrać je odpowiednio wcześniej.

Główne słupy znajdują się w rogach ogrodzenia i są również używane po obu stronach bram. Słupki liniowe są używane między słupkami głównymi, zapewniając wsparcie dla szyn i produkcji siatki ogrodzeniowej. Zwykle szyny mocowane są do słupków w dwóch miejscach na ogrodzeniu, u góry i na dole, chociaż czasami ogrodzenia mają więcej niż dwie szyny.

Określanie długości słupka:
W przypadku każdego rodzaju ogrodzenia głębokość otworu, który należy wykopać, zależy od wysokości słupka nad ziemią. Zawsze powinieneś zakopać jedną trzecią swojego płotu pod ziemią. Na przykład w przypadku ogrodzenia o długości 6 stóp potrzebny jest słupek o wysokości 9 stóp, aby 3 stopy mogły znajdować się pod ziemią. Oznacza to, że jeśli nie zbudujesz 2-metrowego ogrodzenia, co jest mało prawdopodobne w żadnym ogrodzie, 1-metrowy otwór nie będzie wystarczająco głęboki, aby utrzymać twój słupek. W przypadku słupków głównych i wrót należy wykopać otwory o dodatkowe 6 cali głębokości.

Prawidłowe kopanie otworów:
Podczas kopania otworów w słupku, który poleciła produkcja siatki ogrodzeniowej, otwór powinien być jeszcze większy, niż powinien być dopasowany do słupka, aby było miejsce na cement. Wykop 6 cali głębiej dla wszystkich słupków, abyś mógł wypełnić dolne 6 cali żwirem, aby ułatwić odprowadzanie wody z dna i zmniejszyć gnicie. Wykop otwór o szerokości od 10 do 12 cali. Chociaż do tego celu można użyć łopaty czy koparki do dziur.