Kup tanie domki holenderskie

Ruch małych domków jest zdecydowanie najbardziej znany w Stanach Zjednoczonych. Dlatego od 2010 roku rozkwitł również w Europie! Coraz bardziej ciekawi nas życie inaczej, życie za mniej. Ale ruch jest nadal nieśmiały i możemy mieć trudności ze znalezieniem właściwych informacji.

Ustawodawstwo:
Tanie domki holenderskie są specyficzne dla każdego kraju, zgodnie z ich prawem i elastycznością. Istnieje jednak kilka popularnych zasad, o których warto wiedzieć. Mały domek na kółkach jest klasyfikowany jako przyczepa stacjonarna (przyczepa). W tym sensie, zgodnie z wieloma krajami, konstrukcja nie wymaga pozwolenia na budowę. Kody budowlane mogą jednak kryć pewne niespodzianki. Proponuję udać się do lokalnego działu budowlanego, aby dowiedzieć się, jakich pozwoleń potrzebujesz (lub nie) i uzyskać (jeśli to konieczne).

PRAWO JAZDY:
Prawo jazdy jest dość podobne w odniesieniu do przepisów na tanie domki holenderskie w całej Europie. Jest to trudne, ponieważ nie potrzebujesz specjalnego prawa jazdy, jeśli Twój mały domek z samochodem nie przekracza 3,5 tony. Jednak w większości przypadków do śledzenia Twój mały i tani domek holenderski będzie wymagał silnego silnika. Następnie możesz potrzebować prawa jazdy BE, aby legalnie go śledzić. Zawsze możesz skontaktować się ze specjalistą, aby przenieść swój tani domek holenderski do przyszłej lokalizacji.

PARKING:
Zasady dotyczące małego domku są bardzo podobne do kampera. Swoje tanie domki holenderskie możesz zaparkować go w prywatnym ogrodzie, znajomych, w jednym lub w innym miejscu. Zwykle wymagany jest tylko jeden warunek. Mały domek nie powinien pozostać dłużej niż ograniczone opóźnienie bez zgłoszenia swojej obecności w ratuszu. To opóźnienie jest oczywiście właściwe dla każdego miasta. W związku z tym, jeśli chcesz zostać dłużej, możesz swobodnie poprosić urząd miasta o zezwolenie na pobyt.