Pierwszy dzień w miejscu jakim są przedszkola Mokotów

Pierwszego dnia w miejscu jakim są przedszkola Mokotów niewiele czynników jest ważniejszych niż przygotowanie! Chciałbym podzielić się z wami kilkoma technikami, które wymyśliłem w ciągu ostatnich kilku lat, które naprawdę pomagają mi zorganizować się na początek nowego roku.

TWORZENIE PRZYJAZNEGO ŚRODOWISKA.
Gdy uczniowie wchodzą po raz pierwszy do klasy w miejscu jakim są przedszkola Mokotów, muszą czuć się jak w domu. Jednym z najlepszych sposobów, aby pomóc uczniom poczuć się jak część klasy, jest pozwolić im zobaczyć, że włączasz ich! Stwórz tablicę ogłoszeń dedykowaną tylko swoim uczniom. Zacznij od ich nazwisk i jak najszybciej dodaj ich zdjęcia. Jeśli brakuje Ci miejsca na tablicy ogłoszeń, czemu nie udekorujesz drzwi do klasy? Internet to świetne miejsce na znalezienie pomysłów na dekorację tablicy ogłoszeń lub drzwi. Wystarczy założyć bezpłatne konto i rozpocząć wyszukiwanie! Ponieważ ta plansza pozostanie w górze przez większość roku szkolnego, możesz laminować tabliczki znamionowe, aby nie znikły. Pod koniec roku możesz po prostu przenieść tabliczki znamionowe i zdjęcia do książki pamięci na ten rok.

ORGANIZACJA NOWYCH TOREB DLA PRZEDSZKOLAKÓW Z PRZEDSZKOLA MOKOTÓW:
Podczas ustawiania swojej klasy dla nowej klasy odłóż na bok kilka dużych toreb o wymiarach galonów, aby utworzyć „torby dla nowych uczniów”. Wypełnij torby spersonalizowaną tabliczką znamionową, folderami szkolnymi i procedurami szkolnymi. Uwzględnij wszystko, czego może potrzebować nowy uczeń w przedszkolu na Mokotowie, aby w przypadku późnego przyjazdu trzeciego dnia w szkole wszystkie nowe materiały były porządnie zorganizowane w jednym miejscu i gotowe do pracy!