Najładniejsze nieruchomości jeleniogórskie

Często zadawano mi pytanie: „Czy powinienem użyć więcej niż jednego agenta nieruchomości do sprzedaży mojego domu w Jeleniej Górze?” Dawno, dawno temu, strategia ta miała doskonały sens. W końcu, przed ogłoszeniem nieruchomości jeleniogórskiej w Internecie, jak inaczej można się upewnić, że kupujący z różnych obszarów geograficznych zobaczą twój dom, jeśli nie użyjesz dwóch, trzech lub więcej agentów do sprzedaży? Ale potem przyszły portale nieruchomości Jeleniogórskie i wszystko się zmieniło.

Prawie wszyscy kupujący (w końcu 93% liczą) szukają online, aby znaleźć swój dom, często przeglądając kilka portali, a następnie po prostu zadzwonić do odpowiedniego agenta, aby zarezerwować oglądanie w domu, który lubią.

Jaki jest sens bycia wymienionym dwa razy w ten sposób? Czy jest teraz jakikolwiek punkt w instruowaniu więcej niż jednego agenta? Krótka odpowiedź brzmi „nie”. Jeśli kupujący nieruchomości Jeleniogórskie szpieguje twój dom wymieniony kilka razy online, w najlepszym razie jest to irytujące, a w najgorszym jest mylące, ponieważ jeśli zaangażowani agenci użyli różnych zdjęć i opisów do reklamowania nieruchomości, nabywcy można by wybaczyć myślenie, że reklamy należą do różne domy.

Gdy kupujący nieruchomości w Jeleniej Górze wprowadzi kryterium wyszukiwania na jednym z portali nieruchomości, mieszkania i domy pojawią się na liście w kolejności malejącej, tzn. z droższymi domami pokazanymi jako pierwsze. Wszelkie właściwości, które są sprzedawane po dokładnie tej samej cenie, pojawią się w losowej kolejności, aby były uczciwe i nie faworyzowały żadnego konkretnego agenta. Jednak jeden agent, którego znam, omija tę zasadę, dodając funta do swoich cen, aby jego właściwości były wyświetlane jako pierwsze, a zatem zobaczysz ceny nieruchomości takie jak 300,001 złotych od niego!

Innym czynnikiem, o którym należy pamiętać sprzedając swoje nieruchomości Jeleniogórskie, jest to, jak to wygląda dla kupującego, jeśli jako sprzedawca poleciłeś kilku agentom? Może zdesperowany? Potrzebujesz pilnej sprzedaży? Może to skutkować generowaniem bardzo niskich ofert od kupujących szukających okazji, podczas gdy prawdziwi nabywcy mogą trzymać się z daleka, obawiając się utknięcia w nieruchomości, której sami nie mogą sprzedać, gdy nadejdzie czas.