Zakład Pogrzebowy – sprawdź jak pracuje!

Większość pogrzebów jest dla osób starszych. To smutne, ale nie niespodziewane. Są też zgony z powodu nieuleczalnej choroby. Ponownie, nie jest to nieoczekiwane, ale zwykle wiąże się z przerwaniem życia i większym poczuciem straty. Niewiele zgonów ma miejsce w tragicznych lub nieoczekiwanych okolicznościach. Potem oczywiście są pogrzeby dzieci i niemowląt. Więc w większości praca w miejscu jakim jest Zakład Pogrzebowy jest prosta, a dla doświadczonego i profesjonalnego personelu nie jest przygnębiająca, jak wiele osób sobie wyobraża. Kiedy dochodzi do śmierci, proces przebiega mniej więcej tak:

1. Rejestracja nowej śmierci. Telefon ze szpitala lub domu opieki to po prostu udzielenie informacji od innego specjalisty. Telefon od zaangażowanego emocjonalnie członka rodziny może być wszystkim, od lekkiej rozmowy z dowcipnym przekomarzaniem się po emocjonującą rozmowę z kimś, kto jest w szoku, rozpaczy i jest bardzo delikatny.

2. Wyprowadzenie zmarłego z miejsca śmierci do domu pogrzebowego na okres (ogólnie) do dwóch tygodni do chwili pochówku lub kremacji – dwa najbardziej powszechne sposoby pozbycia się zwłok przez zakłady pogrzebowe.

3. Zakład Pogrzebowy organizuje spotkanie z rodziną, aby ustalić, w jaki sposób chcą uczcić życie ukochanej osoby odpowiednią służbą. Odtąd jest to zasadniczo rola zarządzania wydarzeniami. Bezproblemowe łączenie różnych elementów – współpraca z dostawcami i usługodawcami itp sprawia, że zakład pogrzebowy to instytucja niezbędna.