Wakacyjne kwatery Chmielno na Kaszubach

Zarezerwuj wakacyjne kwatery Chmielno na Kaszubach. Tam zakwaterowanie jest podzielone na dwa prywatne i niezależne apartamenty z własnym wyżywieniem. Prywatne wejście z małą klatką schodową łączy się z wydzieloną częścią salonu. Apartament niebieski, nazwany na cześć kuchni w kolorze niebieskim, obejmuje dużą powierzchnię z połączoną pełną kuchnią i jadalnią, która wyróżnia się naturalnym oświetleniem ze świetlika.

Z głównego pokoju masz dostęp do dwóch dużych sypialni, jednej z podwójnym łóżkiem i jednej z dwoma pojedynczymi. W apartamencie oferującym kwatery Chmielno jest jedna łazienka z dużym prysznicem. Apartament w Chmielnie otwiera się na przestronną przestrzeń z bajecznym kominkiem wykonanym z piaskowca, z łukiem podtrzymującym pokój. Po prawej stronie wejścia na parter znajduje się duży drewniany stół na rodzinne posiłki, a bliżej kominka leży rozkładana sofa dla dodatkowych dwóch osób, dzięki czemu jest to dla 4 osób plus 2.

Na tym samym piętrze znajdziesz osobny kuchnia, a następnie pełna łazienka z prysznicem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie z łóżkiem podwójnym i druga łazienka z wanną, umywalką, bidetem i WC.

Elegancki i kaszubski wystrój jaki znajdziesz w kwaterach w miejscowości Chmielno to nie przypadek. Wszystkie elementy wystroju zostały tam przyniesione nieprzypadkowo. W przypadku wynajmu obu mieszkań razem jako willi wakacyjnej, jedna z dwuosobowych sypialni ma połączone drzwi. To rozwiązanie jest szczególnie kuszące, ponieważ tworzy ustawienie pełnego domu, w którym każdy może uczestniczyć w wydarzeniach. Jednocześnie pozwala właścicielom oferującym kwatery Chmielno na przyjęcie grup o różnej wielkości. Czy jesteś tylko parą szukającą spokoju lub rodziną 6 osób, która lubi Twoją przestrzeń? Po prostu daj im znać, a my dopasujemy kwatery Chmielno do Twoich potrzeb.