Tworzenie stron Gdynia to nasze zadanie!

Usługi hostingowe i tworzenie stron Gdynia są czasami bezpłatne, ale są one zwykle bardzo ograniczone lub wiążą się z nimi ograniczenia. (Facebook zapewnia bezpłatny hosting stron swoich użytkowników, podobnie jak Google).

W większości ciężko jest znaleźć coś za darmo – ale nie tworzenie stron Gdynia. Jeśli więc nie masz pieniędzy na zakup i zasilanie własnych serwerów, prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić za hosting witryny swojej firmy.

Dobra wiadomość jest taka, że gdy kod witryny zostanie zapisany na serwerach hosta, odwiedzający będą mogli uzyskać do niego dostęp!

W jaki sposób uzyskuje się dostęp do strony internetowej? Jak działają nazwy domen gdy trwa tworzenie stron Gdynia?
OK, więc jest strona internetowa w Gdyni. Istnieje jako kod HTML na serwerze hosta. Chcę odwiedzić tę stronę. Mam komputer i jest on wyposażony w przeglądarkę internetową.

Ta przeglądarka rozpakuje ten kod HTML i przekształci go w błyszczącą stronę internetową wypełnioną tekstem, obrazami i przyciskami, które będę mógł kliknąć.

Ale najpierw moja przeglądarka musi to znaleźć.

Jeśli chcesz wysłać list do mojego domu, musisz wiedzieć, gdzie on jest. Dlatego mam adres. Możesz umieścić adres na liście, a listonosz będzie dokładnie wiedział, dokąd się udać, aby go dostarczyć. List ten będzie zawierał adres zwrotny, abym mógł na niego odpowiedzieć, jeśli zajdzie taka potrzeba.