Szkolenie narciarskie zimowe

Położony w wielu pięknych alpejskich wioskach z bezpośrednim dostępem do legendarnego regionu narciarskiego na granicy szwajcarsko-francuskiej granicy zapewnia obozy narciarskie i snowboardowe dla szkół i grup z całego świata. Wszystkie nasze lekcje jazdy na nartach i snowboardzie są prowadzone przez naszą lokalną szwajcarską szkołę narciarską, co oznacza najlepszą naukę sportów zimowych dla twoich uczniów w najbezpieczniejszym możliwym środowisku. Gdy pod koniec dnia narty zjeżdżają, zabawa nie kończy się na programie pełnego szkoleń, które zapewnią rozrywkę wszystkim.

Nasi pracownicy prowadzący szkolenie narciarskie są dostępni na wszystkich etapach planowania i przygotowań, a co ważniejsze, będziemy w ośrodku, zapewniając Tobie i Twoim studentom najwyższy możliwy standard wyjazdów narciarskich. Na wciągających lekcjach grupowych szkół narciarskich i jeździeckich

Szkolenie narciarskie dla dzieci jest świetną formą zabawy – dzieci będą nie tylko cieszyć się rozwijaniem umiejętności na śniegu, będą budować relacje i pewność siebie – i będą błagać o powrót każdego dnia! Wiemy, że jest to zawsze najważniejsze dla mam i tatusiów, i wierzymy również, że bezpieczeństwo powinno zawsze być naszym priorytetem. Właśnie dlatego nieustannie wplatamy to w naszą naukę wspomaganą przez grę, która promuje rozwój umiejętności i zachęca do dłuższego przebywania na śniegu.

Lekcje szkół narciarskich i jeździeckich dla dzieci oferują szkolenie narciarskie prowadzone są przez doświadczonych profesjonalistów, którzy pasjonują się jazdą na nartach i jeździectwem i są zaangażowani w rozwój następnej generacji entuzjastów sportów zimowych. I nigdy nie zapominamy o piątkach lub gorącej czekoladzie!