Sklep internetowy Fruit of the Loom

Sklep internetowy Fruit of the Loom oferuje koszulki reklamowe. To świetna, prosta koszula. Prosto w górę iw dół, nie jest to dopasowana koszulka, więc jeśli nie masz pewności, kto będzie ją nosił i musisz się upewnić, że będą pasować, to zadziała. Sitodruk wygląda na nim dobrze dzięki bawełnie ringpsun – która ma drobną dzianinę o zwiększonej drukowalności.

Od samego początku istnienia marki i sklepu internetowego Fruit of the Loom, priorytetem w produkcji odzieży było koncentrowanie się na jakości. Całkowitą kontrolę nad jakością zapewnia produkcja odzieży, która zawsze miała miejsce w naszych własnych fabrykach. Jest to niezwykle ważne, ponieważ pozwala monitorować cały proces produkcji, a tym samym eliminować błędy i stale wprowadzać innowacje. Sklep internetowy Fruit of the Loom daje gwarancję na jakość materiałów, które zapewniają doskonałą powierzchnię do nałożenia dekoracji. Większość koszulek jest wykonana z dzianiny o drobnym splocie, która idealnie nadaje się do drukowania i jest odporna na mechacenie, co bezpośrednio wpływa na trwałość dekoracji.

Bez względu na to, jaki jest twój ulubiony kolor, na pewno znajdziesz go w palecie kolorów oferowanej przez sklep internetowy Fruit of the Loom o nazwie Exito Group z Warszawy. Sklep internetowy Fruit of the Loom oferuje koszulki od odważnych, żywych, poprzez codzienne, neutralne kolory, po zwykłą czerń i biel. Ukończony w tym roku nowymi odcieniami w stylu vintage i kolorami retro melanż. Sklep internetowy Exito + Fruit of the Loom oferuje pełen asortyment, który pasuje do każdego wizerunku firmy, drużyny sportowej, mundurka szkolnego lub działań promocyjnych.