Renowacja mebli Warszawa, meble tapicerowane Toruń

Przywracamy meble czyli renowacja mebli Warszawa…
Miejcie meble tapicerowane pielęgnowane przez doświadczonych i tradycyjnych rzemieślników

Mistrzowie Rzemieślników i Konserwatorzy

Nasze warsztaty zostały założone dawno temu roku przez dziadka, będącym wówczas sercem handlu antykami i meblami. Nasi wysoko wykwalifikowani i tradycyjnie wyszkoleni restauratorzy oferują szeroki zakres usług, w tym francuskie polerowanie, rzeźbienie, okleinowanie, toczenie drewna, deskowanie, konserwowanie i renowacja mebli – meble tapicerowanie Toruń i inne miasta.

Renowacja mebli Warszawa – gdy konieczne jest jedynie odtworzenie, które jest absolutnie niezbędne – preferując zachowanie, gdy tylko jest to możliwe – zapewniając, że meble tapicerowane pozostaną tak oryginalne, jak to możliwe, zachowując naturalne patynowanie i nadal doceniając wartość. Nasza firma konserwatorska na spore doświadczenie z ofertą dla małych i dużych firm oraz i małymi dla osób prywatnych, większych klientów, muzeów i galerii.

Niezależnie od tego, czy Twoje meble tapicerowane wyglądają na trochę smutne i zmęczone, czy też poniosłeś szkody powodziowe lub zalania wodą, oparzenia papierosów, ślady spowodowane gorącem lub alkoholem, zadrapania, wióry, wgniecenia i pęknięcia – skorzystanie z naszej szerokiej oferty usług renowacyjnych oznacza, że ​​możesz mieć swoje antyczne, zabytkowe i kolekcjonerskie meble XX-wieczne, pielęgnowane przez doświadczonych rzemieślników. Z przyjemnością podejmiemy zlecenia od najprostszej naprawy krzeseł do najbardziej skomplikowanej renowacji bezcennej pamiątki rodzinnej.

Meble tapicerowane Toruń poznaj naszą ofertę na sprzedaż mebli tapicerowanych oraz na pewną usługą jaką jest konserwacja mebli, renowacja mebli Warszawa i inne miasta w Polsce.