Nauka kitesurfingu Chałupy i opcje nauki sportów

Nauka kitesurfingu Chałupy oferuje bezpłatną naukę pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy z pasją przekazują wiedzę o swoim sporcie. Więcej zyskasz poświęcając godzinę z jednym z naszych instruktorów, niż próbując uczyć się samemu lub od przyjaciela lub partnera. Będziesz także uczyć się w grupie, co gwarantuje mnóstwo zachęty i dobrej zabawy.

Zaczniesz na większej desce z małym żaglem, a następnie stopniowo przejdziesz na mniejszą deskę w miarę wzrostu poziomu umiejętności. Rozmiar żagla zależy od warunków. We wszystkich klubach plażowych Neilson dostępny jest duży wybór sprzętu, lekcje na wszystkich poziomach, a nawet można zdobyć kwalifikacje jakie daje nauka kitesurfingu Chałupy!

W obu sportach stoisz na desce i wykorzystujesz wiatr, aby napędzać cię po wodzie. Jednak kitesurfing i windsurfing to zupełnie różne sporty. Windsurfing jest znacznie łatwiejszy do nauczenia, podczas gdy kitesurfing zajmuje więcej czasu i wymaga większej liczby instrukcji, aby dotrzeć do tego samego etapu. Zamiast żagla przymocowanego do deski, w kitesurfingu używa się dużego latawca w kształcie półksiężyca. Innym sportem wodnym, który czasami jest mylony z windsurfingiem, jest surfing. W rzeczywistości są one zupełnie inne, deski surfingowe nie mają żagla i wykorzystują siłę fal, a nie siłę wiatru. Nauka kitesurfingu Chałupy teraz w promocyjnej cenie!

Wszystko, czego potrzebujesz, aby uprawiać windsurfing w słonecznym klimacie Sardynii, Chorwacji i Grecji, to szorty, kamizelka i krem ​​przeciwsłoneczny; my zajmiemy się resztą. Jeśli odczuwasz zimno, możesz zabrać ze sobą krótką piankę na te nieuniknione chwile, gdy wpadniesz do wody, ale z naszego doświadczenia wynika, że szybka kąpiel jest zwykle mile widzianą ulgą od ciepłego słońca i poradzisz sobie bez niej. We wszystkich klubach plażowych dostępne są pomoce wypornościowe w różnych rozmiarach, a także wszystkie deski i żagle jakich obsługi nauczy Cię nauka kitesurfingu Chałupy.