Izolacja natryskowa pianką PUR Poznań i inne metody docieplenia

Włókno szklane i izolacja natryskowa pianką PUR Poznań to zasadniczo maleńkie kawałki włókien szklanych, które przed przekształceniem w szkło były pierwotnie piaskiem i materiałem pochodzącym z recyklingu.
Włókna szklane są następnie wykorzystywane w postaci płatków. Baty to duże, zwinięte arkusze materiału, które łączą się ze sobą za pomocą oparów chemicznych. Para ta działa jak klej.

Zalety izolacji z włókna szklanego a tego czym jest izolacja natryskowa pianką PUR Poznań:

Dlaczego izolacja z maty z włókna szklanego jest tak popularna? Czy izolacja natryskowa pianką PUR Poznań jest lepsza? Ma wiele zalet, m.in.:

Ogólnie rzecz biorąc, włókno szklane jest w dużym stopniu przyjazne dla środowiska. Samo włókno szklane powstaje z piasku, który następnie zamienia się w szkło, które liczy się jako odnawialne źródło energii.
Paroizolacja jest ognioszczelna i spowalnia rozprzestrzenianie się pożarów.
Izolacja z maty z włókna szklanego, izolacja natryskowa pianką PUR Poznań rzadko kurczy się lub zapada. Dzieje się tak za sprawą kieszeni powietrznych występujących podczas produkcji w Poznaniu.
Instalacja jest prosta. W rzeczywistości jest to tak proste, że wielu właścicieli domów decyduje się na instalację samodzielnie. Jeśli pójdziesz tą drogą, unikniesz opłaty instalacyjnej.
Izolacja z maty z włókna szklanego jest również dźwiękoszczelna, pomagając zmniejszyć hałas zewnętrzny i utrzymać dźwięk wewnętrzny wewnątrz nieruchomości.