Ubrania ciążowe na wszystkie trymestry!

Ubrania ciążowe robią różnicę, jeśli chodzi o wygodę, styl i dopasowanie do pięknego, rozszerzającego się brzucha podczas ciąży. Ponieważ jednak są one noszone przez tak krótki czas – i tylko kilka razy w ciągu całego życia – warto ograniczyć chęć do zakupów, utrzymując listę życzeń odzieży ciążowej w minimalnym budżecie. Oprócz tej realistycznej listy odzieży ciążowej, podzielę się również kilkoma dodatkowymi wskazówkami, jak najlepiej wyglądać podczas całej ciąży i na sesję zdjęciową macierzyństwa. Utrzymuj odzież ciążową na minimalnym poziomie Dobrą wiadomością jest to, że style macierzyńskie są bardziej modne niż kiedyś. Zła wiadomość jest taka, że ​​wiele kobiet wydaje zbyt dużo pieniędzy i kupuje ubrania ciążowe, których nie potrzebuje i / lub prawie nie zużywa.

Zanim zrobisz zakupy, koniecznie pamiętaj:

  • Ubrania ciążowe są noszone tylko przez krótki czas, więc często używane opcje są zupełnie nowe. Istnieją lokalne sklepy, w których można znaleźć delikatnie używane, wysokiej jakości ubrania ciążowe za ułamek ceny nowej odzieży.
  • Przyjaciele i członkowie rodziny będą zachwyceni faktem, że nie będą już potrzebować ubrań ciążowych, więc nie bój się pytać.
  • Mieszane i pasujące uniwersalne elementy pozwalają zoptymalizować szafę przy mniejszej liczbie zakupów.
  • Rozciągliwa tkanina jest niezbędna. Ciąża jest cudowna, ale wprowadza również znaczną część dolegliwości. Nie noś niczego, co nie jest wygodne i zaprojektowane do rozciągania się i poruszania z tobą.

Nigdy nie byłeś bardziej podekscytowany tym, że „mama dżinsy” – moda powraca w dobrym stylu! Dżinsy tak samo przez kilka miesięcy po porodzie, których wymaga brzuch, aby odzyskać swój kształt i ton. Te pięć podstawowych ubrań dla kobiet w ciąży może być mieszanych i dopasowywanych, aby ubrać cię w górę lub w dół, z dodatkiem akcesoriów i butów. Staraj się utrzymywać bardzo jasne kolory i ciężkie wzory do minimum, ponieważ często są one trudniejsze do skoordynowania z innymi akcesoriami.